Biżuteria

Jak nosić długie kolczyki wiszące?

kolczyki wiszące

Długie kolczyki wiszące to jedne z najmodniejszych ozdób, jakie można obecnie znaleźć w sklepach jubilerskich. Wszyscy marzą o tym, aby wyglądać elegancko i stylowo, ale nie wszyscy wiedzą, jak nosić takie kolczyki. W tym artykule dowiesz się, jak dobrać i nosić długie kolczyki wiszące, aby wyglądać modnie i przyciągać uwagę.

Wybór odpowiednich kolczyków

Wybierając długie kolczyki wiszące, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze, kolczyki powinny pasować do kształtu twarzy i fryzury. Długie kolczyki wiszące Vezzi będą wyglądały najlepiej na osobach z długimi włosami lub ze spiętymi włosami. Po drugie, kolczyki powinny pasować do stylu ubierania się. Osoby, które preferują sportowy styl, mogą postawić na kolczyki w stylu boho lub etnicznym, natomiast osoby, które lubią klasyczny styl, powinny wybrać kolczyki o prostych kształtach.

Jak nosić długie kolczyki wiszące?

Noszenie długich kolczyków wiszących wymaga pewnych umiejętności. Po pierwsze, trzeba pamiętać, że kolczyki te są ozdobą samą w sobie i nie powinny być łączone z innymi ozdobami na szyi. Po drugie, warto nosić kolczyki wiszące wtedy, gdy się nosi proste ciuchy, aby podkreślić ich elegancki wygląd. Po trzecie, kolczyki wiszące można nosić zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, ale w tym drugim przypadku warto postawić na kolczyki z kryształami lub kamieniami szlachetnymi.

długie kolczyki

Kilka dodatkowych wskazówek

Nie nosimy długich kolczyków wiszących, jeśli mamy już na sobie wiele innych ozdób.
Długie kolczyki wiszące warto nosić z dekoltem w serek lub z prostym golfem.
Nie warto nosić kolczyków wiszących, które są zbyt ciężkie, aby nie obciążać małżowin usznych.

Długie kolczyki wiszące to doskonała ozdoba dla każdej kobiety, która chce wyglądać elegancko i stylowo. Wybierając odpowiednie kolczyki i nosząc je z umiarem, można uzyskać modny i atrakcyjny wygląd.