Biżuteria

Ulubiona ozdoba każdej kobiety

calebrytka

Delikatny naszyjnik noszony na co dzień do różnych stylizacji to często ulubiona biżuteria każdej kobiety. Naszyjnik zwany celebrytką nie wychodzi z mody od lat. Swoją nazwę celebrytka zawdzięcza temu, że została spopularyzowana przez znane gwiazdy, które od jakiegoś czasu w tego typu biżuterii pokazywały się na ważnych eventach lub na zdjęciach. Celebrytka ze stali nierdzewnej to dobra alternatywa dla tych pań, które nie chcą lub nie lubią nosić ozdób srebrnych czy złotych.

Co to takiego – naszyjnik celebrytka?

Celebrytka to bardzo cienki łańcuszek, na którym znajduje się pojedyncza zawieszka w wybranym kształcie lub też dwie albo trzy takie zawieszki. Jeśli chodzi o kształty mogą to być kółka, małe okręgi lub inne figury geometryczne, ale też serduszka, koniczynki, gwiazdki i wiele innych. Często wybranym kształtom przypisuje się szczególne znaczenie i taka ozdoba noszona na co dzień traktowana jest jak talizman. Celebrytka ze stali chirurgicznej pięknie prezentuje się na szyi – dodatkowo fason naszyjnika optycznie ją wydłuża. Tego typu ozdoba doskonale nadaje się do wszelkich stylizacji, począwszy od bardzo uroczystych, poprzez oficjalne, noszone do pracy, aż po zupełnie casualowe – odpowiednie do luźniejszych okazji.

Celebrytka ze stali chirurgicznej – elegancka i trwała ozdoba

Stal chirurgiczna to materiał powszechnie stosowany do produkcji biżuterii. Wyrabia się z niej naszyjniki, kolczyki, bransoletki i pierścionki. Prezentuje się bardzo efektownie, a dzięki swoim właściwościom nie niszczeje podczas noszenia. Celebrytka ze stali chirurgicznej nie straci blasku ani nie zmieni koloru nawet, kiedy nosi się ją codziennie. Stal chirurgiczna jest odporna na działanie wszelkich czynników zewnętrznych. W przeciwieństwie do srebra, które z czasem czernieje, stal chirurgiczna zachowuje swój kolor na długo. Jest też odpowiednia dla osób, które obawiają się alergii. Stal chirurgiczna jest materiałem hipoalergicznym – nawet przy codziennym noszeniu nie powoduje uczuleń.

Ulubiona ozdoba do codziennego noszenia

Producenci biżuterii już jakiś czas temu docenili walory stali chirurgicznej jako materiału, z którego można wyrabiać piękne i trwałe ozdoby różnego rodzaju. Na pierwszy rzut oka stal chirurgiczna nie różni się nie niczym od srebra. Piękna celebrytka ze stali chirurgicznej może być wyjątkowym prezentem dla dziewczyny, żony, mamy czy córki. Dzięki delikatnym wzorom celebrytki łatwo dopasować do gustu każdej pani, a wzór zawieszki może stanowić trwały symbol szczególnej relacji z obdarowującym. Celebrytkę można nosić także w zestawieniu z dowolnymi innymi ozdobami. Będzie dobrze pasować do srebrnych kolczyków i bransoletek. Wiele kobiet nosi celebrytkę zestawiając ją z innym, nieco dłuższym naszyjnikiem.