Uncategorized

Czy pierścionki na zaręczyny z białego złota to dobry pomysł?

białe złoto i topaz - pierścionek zaręczynowy

Dzień zaręczyn to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Nie dziwi zatem zupełnie to, że każdy chce, aby była wyjątkowa pod dosłownie każdym aspektem. Dba się nie tylko o małe detale, lecz również o najważniejszy element każdych oświadczyn, czyli o pierścionek zaręczynowy. Jedną z najważniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć to, jakiego koloru powinno być złoto, z którego będzie on wykonany. Czy na zaręczyny pierścionek z białego złota to dobry wybór?

Jakie są kolory złota na rynku?

Być może nie każdy o tym wie, lecz kolor złota nie jest tylko jeden z góry ustalony, lecz dzięki zastosowaniu odpowiedniego jego składu, kolor ten może być modyfikowany. Dlaczego jednak dodaje się do złota inne substancje? Ponieważ złoto jest zbyt miękkie, aby mogło być wykorzystywane samo. Wykonany z czystego złota pierścionek bardzo szybko całkowicie by się zniszczył. Z tego powodu bardzo często stosuje się np. białe złoto, które dodatkowo posiada w sobie nikiel, cynk, a czasem srebro.

Czy pierścionek zaręczynowy białe złoto to dobry wybór?

Wiele osób ma wątpliwości, czy pierścionki zaręczynowe białe złoto to odpowiedni wybór. W końcu pierścionek powinien być klasyczny, czyli wykonany ze złota żółtego. Jak się okazuje, jest zupełnie inaczej, ponieważ wiele kobiet ceni sobie oryginalność i nietypowe podejście do kwestii pierścionka. Z tego powodu pierścionki zaręczynowe z białego złota to ostatnimi czasy prawdziwa rewelacja, która cieszy się ogromnym wzięciem i uznaniem.