Biżuteria

Jak wykorzystać celebrytki pozłacane?

celebrytki pozłacane

Chcąc wybrać biżuterię, która będzie modna i niedroga można zdecydować się na wykonane z metali szlachetnych celebrytki. Jeśli chce się pozyskać modele, które będą idealnie dopasowane trzeba:

  • wybrać odpowiednią długość łańcuszka
  • zdecydować się na konkretny kruszec
  • dopasować zawieszkę.

Długość celebrytek

Zanim postawi się na konkretne celebrytki srebrne niezbędne jest określenie do jakiego stroju zamierza się je nosić. Zdecydowanie łatwiej jest dopasować do różnych kreacji subtelną biżuterię. Do takiej zaliczają się minimalistyczne naszyjniki, które będą noszone tuż przy szyi. Jeśli naszyjnik ma się bardziej wyróżniać wówczas warto postawić na dłuższy łańcuszek. Postawić można nawet na kilkudziesięciocentymetrowe łańcuszki.

Na celebrytki pozłacane z krótkim naszyjnikami od AnkaBiżuteria są w stanie podkreślić szyję, więc dobrze komponują się ze zwiewnymi sukienkami czy koszulkami typu t-shirt. Natomiast dłuższe łańcuszki to rozwiązanie, które sprawdzi się przy kreacjach z głębszym dekoltem. Dotyczy to między innymi eleganckich sukien zakładanych na wieczorne wyjścia.

Rodzaj kruszcu naszyjników celebrytek

Z celebrytek pozłacanych można korzystać, gdy szuka się efektownie prezentującego się dodatku biżuteryjnego. Takie wersje naszyjników będą się wyróżniały nawet przy najprostszych stylizacjach. Natomiast na celebrytkę srebrną warto postawić, gdy szuka się bardziej subtelnych wyrobów. Oczywiście decydować można się na różne kształty oraz rozmiary naszyjników. Nie ma również problemów, aby znaleźć modele naszyjników, w których łączone są różne metale szlachetne.