Biżuteria

Usługi dodatkowe w sklepie jubilerskim

pierścionek - sklep jubilerski

Każdy sklep jubilerski zajmuje się sprzedażą biżuterii, która zapiera dech w piersiach. Szeroki asortyment zawiera od niepozornych drobiazgów wykonanych z niezwykle drogiej platyny, aż po okazałe bransolety… z posrebrzanej stali. W takim sklepie, pozory rzeczywiście mogą mylić. Dobrze jest, więc dowiedzieć się co dokładnie ma w swojej ofercie sklep, w którym chcemy zrobić zakupy.

Grawer nie tylko na specjalne okazje

Nie każdy jubiler oferuje usługę grawerowania. Jednak trzeba wiedzieć, że grawerowanie napisów na biżuterii daje jej wygląd bardziej spersonalizowanej. Staje się czymś niezwykle osobistym, a przez to – jest cenniejsza. Oczywiście, jest to wartość jedynie sentymentalna, ale nie powinno się jej ignorować. Grawer warto wykonywać na biżuterii, którą ofiarowuje się w prezencie. Może to być zapis ważnej daty, krótka dedykacja lub podziękowanie. Wystarczy kilka słów, by zwykła biżuteria ze sklepu jubilerskiego zamienił się w niezwykłe cudo.

Przemyślane opakowanie

Z założenia to nie okładka świadczy o książce. Zgodnie z tym, biżuterię można ofiarować bez żadnego specjalnego opakowania. W praktyce, tak nie jest. Biżuteria dużo lepiej prezentuje się, gdy jest umieszczona w ozdobnym pudełeczku. Najlepiej, by było ono dodatkowo włożone do torebki prezentowej lub owinięte wstążką. Dopiero wtedy, biżuteria prezentuje się dokładnie tak, jak powinna. To szczególnie ważne, gdy chcemy podarować ją dalej. Opakowanie sprawi, że każda ozdoba będzie wydawała się droższa niż była w rzeczywistości.