Biżuteria

Łańcuszki srebrne – doskonała propozycja dla każdego typu urody

„Być kobietą, być kobietą….” śpiewała Alicja Majewska. W naturze każdej kobiety leży strojenie się, dopieszczanie stylizacji różnego rodzaju dodatkami.

Złoto czy srebro?

Trudno powiedzieć co jest bardziej modne. Wybór dodatków złotych i srebrnych powinien być głównie dopasowany do tkaniny i jej koloru. Są stylizacje do których bardziej pasuje złoto a do niektórych srebro. Oczywiście osobiste preferencje każdej za pań mają zasadnicze znaczenie. Bo każdy ma swój gust. Nie bez znaczenia jest również zasobność portfela. Srebro jest tańsze od złota ale również efektowne.

Dla kogo srebro?

Srebrna biżuteria jest dostępna praktycznie dla wszystkich. Srebrne pierścionki, kolczyki czy łańcuszki srebrne stąd nie uszczuplą domowego budżetu tak jak biżuteria ze złota. Doskonale komponują się z paniami o każdym typie urody (ciepłym i zimnym). Srebrna biżuteria jednak najlepiej współgra z zimnym typem urody (lato i zima). Warto wtedy dobierać srebro z zielonymi, niebieskimi, a nawet różowymi kamieniami. Takie połączenie podkreśli porcelanową, jasnobeżową i oliwkową cerę. Dla pań z ciepłym kolorem skóry wskazana jest srebrna biżuteria z dodatkami w kolorze czerwieni, pomarańczy i koloru żółtego. Kobiety bardziej odważne mogą wypróbować modne ostatnio połączenie złota ze srebrem. Bowiem minęły czasy, kiedy uważano, że w złym stylu jest łączenie ze sobą tych dwóch różnych kruszców.

Srebrna biżuteria jest wyborem na każdą okazję. Od tych codziennych po najbardziej wyszukane uroczystości.