Biżuteria

Modne celebrytki

Złoto i srebro to bardzo popularne kruszce, z których wykonuje się biżuterię. Kobiety od wieków uwielbiają się nią ozdabiać, dlatego jest ona bardzo bezpiecznym pomysłem na prezent.

Co oznaczają próby?

Złoto jest jednym z najcenniejszych kruszców, nawet próba 333, która zawiera 33%złota, jest ceniona. Najwyższa i zarazem najdroższa jest próba 785, zawartość złota wynosi 78,5%. Złoto jest miękkim kruszcem, dlatego konieczne jest dodawanie do niego innych metali, aby biżuteria mogła być trwała. Najpopularniejsza próba to 585 i skład złota równy- 58,5%

Modne celebrytki w niskiej cenie

Naszyjnik celebrytka jest lekki, dzięki temu możemy znaleźć go w korzystnych cenach. Zanim udamy się do jubilera, warto porównać oferty w Internecie (zobacz tutaj).

Ten rodzaj naszyjników zyskał popularność dzięki subtelnemu blaskowi i charakterystycznym zawieszkom, które są bardzo subtelną ozdobą szyi.

Złota biżuteria szczególnie pasuje paniom o ciepłym typie urody. Srebrne celebrytki noszą panie, które mają chłodny typ urody. Przez zakupem warto to sprawdzić. Zwłaszcza, jeśli nie wiemy, w którym kolorze wyglądamy korzystniej.

Interesujące zawieszki

Same możemy wybrać, która zawieszka jest najlepszym dopełnieniem łańcuszka, możemy wybierać pośród wielu wzorów, najpopularniejsze są serduszka, koła, krzyżyki, niewielkie blaszki lub puzzle. Łańcuszek został tak zaprojektowany, żeby mogło się na nim znaleźć kilka zawieszek. Można również zapytać jubilera o możliwość wykonania graweru.

Komplet celebrytek

Dla pań, lubiących komplety, dobrym rozwiązaniem jest dokupienie bransoletki celebrytki (zobacz). Duet w postaci naszyjnika i bransoletki wygląda przepięknie zwłaszcza latem, kiedy może mienić się w słońcu.