Biżuteria

Jaka biżuteria sprawi przyjemność mężczyźnie

Wybór biżuterii dla mężczyzn nie jest prostą sprawą. Mężczyźni preferują biżuterię prostą, która nie będzie zbyt mocno rzucać się w oczy. Dyskretne ozdoby, mające często tak naprawdę charakter symboliczny, są najchętniej zakładane przez panów.

Złoty łańcuszek męski

Idąc właśnie tym tropem, najlepszym wyborem męski biżuterii może okazać się po prostu prosty złoty łańcuszek męski, cieniutkie, dodatkowo ozdobiony za pomocą jakiejś symbolicznej zawieszki wykonanej ze złota. Dla mężczyzny najlepiej wybrać łańcuszek wykonany ze złota żółtego, bo złoto różowe jest dedykowane bardziej dla kobiet. Można również wybrać złoty łańcuszek męski wykonany ze złota białego, wtedy tak naprawdę wygląda on bardziej, jak wykonany ze srebra, jednak ma wyższą wartość finansową.

Zawieszka do złotego łańcuszka

Jaką zawieszką dobrać do łańcuszka dla mężczyzny? Świetnie sprawdzą się zawieszki przedstawiające jakieś symbole religijne, o ile mężczyzna jest osobą wierzącą i praktykującą. W takim przypadku doskonale sprawdzi się na przykład złoty krzyżyk o prostym designie albo złoty medalik przedstawiający świętego. Można też wybrać zawieszkę przedstawiającą literę, na którą rozpoczyna się imię mężczyzny, albo tak popularny w jubilerstwie w ostatnich latach symbol nieskończoności. Każda z tych zawieszek będzie się dobrze prezentować na męskim łańcuszku, ważne by była prosta i nie miała zbyt dużego rozmiaru, bo panowie zwykle nie przepadają za ostentacyjnie dużą biżuterią.