Biżuteria

Subtelna biżuteria dla kobiet w każdym wieku

Biżuteria to jeden z najlepszych sposobów by dodać sobie odrobiny blasku, aby podkreślić wieczorowy charakter stylizacji, albo urozmaicić zwykły codzienny strój zakładany na przykład do pracy. Współcześnie modna jest tak naprawdę każda biżuteria, chociaż coraz więcej kobiet sięga po prostu po naszyjniki czy bransoletki niezwykle subtelne i delikatne. Mało rzucają się one w oczy, a przy tym naprawdę pięknie zdobią szyję czy nadgarstek.

Łańcuszek celebrytka

Jeden z najmodniejszych naszyjników to obecnie łańcuszek celebrytka ze sklepu LumariGold. Można zdecydować się na celebrytka ze złota, albo ze srebra. Złote celebrytki są zwykle droższe, ale jak nic dodają cerze blasku. Celebrytka to po prostu klasyczny łańcuszek, z tym, że trochę bardziej delikatny, na którym zawieszony jest jakiś drobniutki wisiorek, bardzo często będący symbolem czegoś ważnego dla właścicielki. Celebrytka można nosić pojedynczo albo kilka naraz. Jeżeli jednocześnie ozdabia się szyję kilkoma celebrytkami, warto nosić je o różnej długości.

Celebrytka na nadgarstek

Cieniutka celebrytka na nadgarstek to jedna z najmodniejszych bransoletek. Można zestawiać ją razem z zegarkiem, dzięki czemu nadgarstek będzie prezentował się jeszcze piękniej, a jednocześnie nie będzie wrażenia zbyt dużego przytłoczenia przez biżuterię. Warto jednak pamiętać o tym, że gdy celebrytkę na nadgarstek zakłada się do grubych wełnianych swetrów, trzeba uważać by nie zerwała się. Najlepiej kupić sobie od razu komplet w postaci celebrytki na szyję oraz na nadgarstek, które są ozdobione takim samym wisiorkiem. Taki piękny subtelny i kobiecy komplet biżuterii z pewnością będzie często wykorzystywany.