Biżuteria

Biżuteria- drobiazg, który dodaje pewności siebie

Każdy lubi się podobać i to bez względu na wiek i płeć. Taka jest po prostu nasza natura. Dlatego też podobają nam się wszelkiego rodzaju medaliki, sygnety czy złoty łańcuszek z krzyżykiem (zobacz w LumariGold). Biżuteria potrafi dodać blasku każdej kobiecie, a u mężczyzny sprawić, iż wygląda bardziej męsko i dostojnie.

Jaką rodzaj biżuterii preferują mężczyźni?

Jest rzeczą oczywistą, iż prawdziwy macho nie będzie nosił byle jakich ozdób. Mężczyźni tolerują jedynie noszenie sygnetów. Facet z taką ozdobą na palcu wydaje się bardziej stanowczy i silny. Czasem zdarza się, iż dorosły mężczyzna nosi łańcuszek z wizerunkiem świętego, gdyż jest to pamiątka po sakramentach świętych. Innym rodzajem błyskotek, które może ewentualnie założyć na rękę- są zegarki. Takiego złotego roleksa przecież nikt by się nie powstydził. Zegarek ten należy przecież do towarów z wyżej półki. Chęć jego posiadania to niespełnione marzenie wielu panów.

O czym należy pamiętać, nosząc biżuterię?

Po pierwsze o tym, by jej nigdzie nie zostawiać. Często przecież zdarza się, że przy myciu rąk zdejmuje się biżuterię i kładzie na umywalce, a potem o niej zapomina. Po drugie należy dbać o to, by kosztowności nie zamoczyły się lub nie wpadły do zlewu. Ile to się trzeba naszarpać przy wyciąganiu takiego złotego łańcuszka z krzyżykiem z syfonu. Niekiedy zdarza się, iż biżuteria przepada bezpowrotnie, ponieważ dostała się do kanalizacji i popłynęła z nurtem.

Inny rodzaj kłopotu mogą sprawić kobietom kolczyki. Mają one tendencję do zaczepiania się o swetry, podkoszulki, T-shirty lub inny rodzaj ubrania. Odpiąć taki zaplątany kolczyk jest niezmiernie ciężko, a mocne szarpanie nim grozi naderwaniem ucha. Z kolczykami jest też taki problem, iż często jeden z nich gdzieś się zapodziewa. Jeśli nie uda się go odnaleźć, to drugi z nich traci rację bytu i trafia na śmietnik.