Zegarki

Marka zegarków Timex

zegarki timex

Zegarek to dziś atrybut współczesnego mężczyzny. Swoim wyglądem powinien pasować do charakteru i stylu. Zegarek musi być solidnie wykonany i ładnie się prezentować na nadgarstku. Obecnie bardzo modne są zegarki firmy Timex.

Historia zegarków Timex

zegarki timex

Zegarki Timex produkowane są już ponad 160 lat. Jest to amerykańska firma, która bardzo szybko podbiła rynki zagraniczne. Oferują zarówno zegarki dla mężczyzn, kobiet, dzieci, a także tradycyjne zegarki kwarcowe. Celem firmy jest tworzenie zegarków niezawodnych, ale też na każdą kieszeń. To właśnie firma Timex zaprojektowała zegarek kieszonkowy – Yankee Dollar Watch za 1 dolara. Równie popularny był zegarek z wizerunkiem Myszki Miki. Został on zaprezentowany w 1933 roku. Od tego czasu firma jeszcze szybciej zaczęła się rozwijać.

Timex obecnie

Obecnie forma działa w ponad 90 krajach na świecie. W Polsce pojawiła się w roku 1993. Zegarek męski timex to bardzo popularny produkt wśród mężczyzn. Firma oferuje zegarki klasyczne, sportowe, o nowoczesnym designie. Wzory są dostosowane do obecnie panujących trendów modowych. Są to zegarki na każdą kieszeń. Timex kupimy już za ponad 100 złotych. Najdroższe modele kupimy za 500-600 zł. Także zegarki kobiece i dziecięce są solidnie wykonane i również nie należą do drogich. W ofercie Timex znajdziemy eleganckie zegarki, które świetnie będą się sprawdzać w pracy, ale też poza nią. Zegarki są solidne i niezawodne.