Zegarki

Zegarki dla bizneswoman

Zegarek jest już nie tylko czasomierzem , ale przede wszystkim stanowi uzupełnienie stylizacji. Jednak dobór odpowiedniego modelu zależy od stylu w jakim jesteśmy ubrani. Również należy wziąć pod uwagę nasze gabaryty, gdyż inne zegarki pasują osobom szczupłym, a inne lekko pulchnym. Niemniej w przypadku zegarków damskich szeroki wybór sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie, co spełni jej oczekiwania

Zegarki Casio Edifice- atrybut bizneswoman

Wiele kobiet, które pełnią wysokie funkcje w swoich firmach uczestniczą w spotkaniach biznesowych. Wymaga to odpowiedniego dress codu . Oczywiście w takich sytuacjach konieczne jest założenie zegarka, który nie tylko dopełni nasz look, ale przede wszystkim stanowi o prestiżu. Dlatego warto wybierać modele, które są jego synonimem. Tutaj ciekawym wyborem jest zegarek Casio Edifice. Można wybrać model na bransolecie, jaki i skórzanym pasku. Jego zaletą jest stosunkowo niska cena, jak i bardzo długa gwarancja.

Jak dobrać zegarek do figury?

Mało kto zdaje sobie sprawę, że również postura i figura ma znaczenie przy wyborze odpowiedniego modelu zegarka. Szczupłe i filigranowe kobiety powinny wybierać delikatne i subtelne modele, najlepiej z małą tarczą i na cienkim pasku, gdyż inne mogą je przytłaczać. Panie z nadprogramowymi kilogramami mogą wybrać modele, na grubej bransolecie z masywną kopertą. Tutaj świetnie pasuje zarówno złoty, jak i srebrny zegarek.