Obrączki

Grawer na obrączkach – co warto o nim wiedzieć?

grawer na obrączkach

Grawerowanie to stara metoda nanoszenia np. napisu na różnego rodzaju metalowe powierzchnie. Często stosowany jest np. grawer na zegarku, aby dana sentencja towarzyszyła jego właścicielowi przez wiele lat. Jak się okazuje, ostatnimi czasy bardzo popularne stało się również grawerowanie obrączek ślubnych. Dlaczego warto to robić, a także co konkretnie może zostać na nich wygrawerowane?

Dlaczego warto używać graweru na obrączce?

Zanim przejdzie się do tego, co może zostać umieszczone na obrączkach, w pierwszej kolejności dowiedzieć się trzeba tego, dlaczego warto stosować grawer na obrączkach. Jakie to ma zalety i jakie niesie ze sobą korzyści?

Przede wszystkim wiedzieć trzeba to, że grawer jest bardzo trwały i nie da się go zetrzeć, zamazać czy też w jakikolwiek inny sposób uszkodzić. Sprawia to, że jeśli wygraweruje się coś na obrączce, pozostanie to na niej naprawdę długo. Z tego też powodu taki napis jest rewelacyjną pamiątką ślubu. Można w ten sposób upamiętnić to niezwykłe wydarzenie, aby stało się ono namacalne po wielu latach od jego zaistnienia.

grawer na obrączkach

Co może zostać wygrawerowane?

Skoro już wiadomo, dlaczego grawerowanie obrączek jest tak polecane i co sprawia, że wiele par młodych po nie sięga, należy się teraz dowiedzieć, co konkretnie może zostać umieszczone na obrączce. A tu jak się okazuje, możliwości jest naprawdę wiele.

Co zatem można wygrawerować? Wiele par młodych sięga po najprostsze rozwiązania, czyli umieszczenie na swoich obrączkach po prostu daty ślubu. Często dodawane są również imiona albo nawet osobiste, prywatne przezwiska. Niezwykle często na obrączkach umieszczane są również wyznania miłości i romantyczne sentencje. Rzecz jasna obrączki to także świetne miejsce na różnego rodzaju uniwersalne symbole miłości, takie jak serduszka, które często mogą być dodatkowo przebite strzałą amora.