Biżuteria

Nieśmiertelnik srebrny – prezent dla niego na wiele okazji

nieśmiertelnik srebrny na szyi

Męska biżuteria jest trudna w wyborze. Gdy chcesz podarować taki właśnie prezent, warto postawić na klasykę, czyli na nieśmiertelniki. Te wykonane ze srebra i dodatkowo grawerowane mogą uzyskać indywidualny wymiar i sprawdzić się na wiele okoliczności!

Nieśmiertelnik ze srebra

Srebro to cenny kruszec, z którego wykonuje się różne rodzaje biżuterii, także tej przeznaczonej dla mężczyzn. Wśród dostępnych wariantów znajduje się nieśmiertelnik srebrny, który doskonale nadaje się jako podarunek na urodziny, pod choinkę czy na Walentynki.

Jeszcze lepszym podarunkiem będzie nieśmiertelnik z grawerem z Marko, który dzięki personalizacji – znakowaniu nabiera oryginalnego wyglądu. Może wówczas stać się wspaniałą pamiątką, która na lata będzie przypominała o osobie, która ją wręczyła.

Grawerowanie na nieśmiertelniku

Obecnie nieśmiertelniki z grawerem w Marko można kupić w wielu wariantach. Poza wyborem wielkości i wykończenia można także samodzielnie zadecydować, co znajdzie się na takiej biżuterii.

Najczęściej nieśmiertelnik z grawerem zawiera informacje jak:

– imię

– data urodzenia

– grupa krwi

– życzenia

– motto

– symbole

– grafika

Gdzie zamówić nieśmiertelnik grawerowany?

Obecnie piękne nieśmiertelniki srebrne można zakupić w wielu firmach zajmujących się produkowaniem biżuterii na indywidualne zamówienie z personalizacją, m.in. w sklepach Marko. Często kupowane są one w sklepie internetowym, ponieważ to tam najłatwiej znaleźć je w wielu wariantach oraz w przystępnych cenach.

Aby zamówić nieśmiertelniki z grawerem wykonanym według własnego pomysłu, należy po prostu przekazać informacje, jakie mają być umieszczone na biżuterii.