Pierścionki

Dlaczego warto wybrać pierścionek zaręczynowy z topazem?

pierścionek zaręczynowy z niebieskim topazem

Wybór pierścionka zaręczynowego dla większości mężczyzn jest nie lada wyzwaniem. Każdy pan chce trafić w gusta ukochanej jednocześnie starając się, by wybrany element biżuterii podkreślał wagę ważnego wydarzenia jakim są oświadczyny. O czym trzeba wiedzieć, wybierając pierścionek zaręczynowy?

Jaki pierścionek wybrać?

Szukając pierścionka zaręczynowego trzeba podjąć kilka decyzji. Przede wszystkim konieczne jest wybranie odpowiedniej próby złota, mężczyźni najczęściej decydują się na 14 karatowe złoto o próbie 585, które doskonale podkreśli wagę wydarzenia jakim są oświadczyny. Alternatywą może być złoto o próbie 333 lub białe złoto – warto postawić na kolor, który wybranka nosi na co dzień.

Kolejną istotną kwestią jest rozmiar, po oświadczynach pierścionek nosi się na serdecznym palcu prawej ręki. Najprostszym sposobem na sprawdzenie rozmiaru wybranki jest sprawdzenie go w pozostałych pierścionkach znajdujących się w jej kolekcji. Kiedy już uda się to ustalić konieczny jest wybór kamienia, na rynku dostępne są minerały w różnych kolorach, świetnym rozwiązaniem jest pierścionek zaręczynowy z niebieskim topazem.

Dla kogo pierścionek z topazem?

Pierścionki zaręczynowe z topazem są idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które mają własny styl i lubią niebanalne rozwiązania. Producenci biżuterii oferują pierścionki z tym kamieniem w różnych kategoriach cenowych, dlatego też każdy mężczyzna z pewnością znajdzie model na własną kieszeń, jednocześnie mając pewność, że pierścionek przypadnie do gustu jego wybrance.