Biżuteria

Pomysł na prezent: breloczek z grawerem

breloczek w futerale - na prezent

W dzisiejszych czasach żyjemy w szybkim tempie i rzadko kiedy mamy czas na szukanie kluczy. Niektórzy z nas dysponują wieloma ich plikami, walają się one po domu, po torbie, w aucie. Trudno je znaleźć, a jeszcze trudniej odróżnić poszczególne od siebie. Klucze są też bardzo lekkie i często nie czujemy, że wysuwają się one z kieszeni. Tym problemom możemy łatwo zaradzić – kupując funkcjonalny gadżet.

Brelok do kluczy z grawerem

Breloczek z grawerem będzie świetnym prezentem dla panów, którzy mają tendencje do gubienia lub ostentacyjnego szukania kluczy po kieszeniach. Firmy produkujące te ozdoby wychodzą na przeciw klientom i tworzą możliwość wygrawerowanie dowolnej sentencji, daty, numeru czy wzoru.

Oprócz funkcjonalności jest to bardzo sentymentalna pamiątka. W żywicy czy szkle można również zanurzyć zdjęcie, które będzie umieszczone na breloczku.

Brelok dla mężczyzny – jakie są możliwości?

Może mieć on więcej funkcji i być naprawdę drogocennym, eleganckim dodatkiem. Firmy biżuteryjne tworzą breloczki ze złota, srebra, stali, tytanu a także skórzane. Niektóre z nich posiadają też kamienie szlachetne.

Natomiast marki, które specjalizują się w wykonywaniu gadżetów proponują wielofunkcyjne breloczki. Niektóre z nich maja wbudowany pendrive, otwieracz do butelek czy krótką smycz na rękę.