Biżuteria

Recepta na idealny pierścionek białe złoto szafir plus brylanty

pierścionek z szafirem białe złoto

Jeśli szukasz klasycznego, a jednocześnie nietuzinkowego pierścionka, pasującego na każdą okazję, połączenie 1+2 (metal szlachetny i dwa rodzaje drogich kamieni) będzie najlepsze. Jest bardzo eleganckie, stonowane, a jednocześnie się wyróżnia. Jakiego typu klejnot najlepiej wybrać?

Niezwykły design

Taka konstrukcja jubilerska jak pierścionek białe złoto szafir w punkcie centralnym oraz niewielkie brylanciki otaczające oko, prezentuje się wręcz pompatycznie. Roztacza wokół osoby, która ma na palcu to cudo aurę bogactwa i wyjątkowości. Upiększa, wyróżnia, nobilituje, dodaje pewności siebie. Jest prawdziwym dziełem sztuki jubilerskiej.

Dla kogo pierścionek z białego złota z szafirem?

Trudno o bardziej uniwersalny produkt złotniczy. Ta ozdoba ma tak wielką moc, że nie musi być dopasowywana ani do karnacji, ani do koloru włosów. Jest idealna absolutnie dla każdej kobiety, bez względu na wiek, wygląd czy rodzaj wykonywanej pracy. Znakomicie dopełnia najróżniejsze kreacje. Zarówno wieczorowe, jak i casualowe. Doskonale współgra z inną biżuterią złotą i srebrną.

Bezcenne produkty: pierścionki z białego złota i szafir

Wbrew pozorom tak ekskluzywny przedmiot jest jak najbardziej osiągalny dla przeciętnych zjadaczy chleba. Jeśli chodzi o taki pierścionek z szafirem, białe złoto tylko nieznacznie zawyża jego cenę. Piękne, bogato zdobione modele da się kupić już za około 3 tysięcy złotych. Egzemplarze, w których zamiast brylantów użyto innych kamieni szlachetnych albo kryształów będą jeszcze tańsze. Każda kobieta może pozwolić więc sobie na odrobinę luksusu.