Biżuteria

Bransoletka damska – nieodłączny element stroju?

bransoletka damska

Niezależnie od tego, czy szykujemy się na zwykły dzień, czy też na wieczorowe wyjście lepiej nie zapominać o dodatkach, które są nieodłącznym elementem każdej stylizacji. W jaki sposób je łączyć?

Jak dopełnić stylizację

Nawet najlepsza stylizacja bez odpowiednich dodatków nie będzie spełniała swojej roli. Warto pomyśleć o kilku drobnych akcesoriach do naszego stroju, które warto posiadać w domu. W zależności od tego co lubimy oraz gdzie najczęściej bywamy mogą to być: okulary, kolczyki, pierścionek, bransoletka damska czy też łańcuszek. Wykorzystując te akcesoria sprawimy, że nasza stylizacja nie będzie sprawiała wrażenia niedokończonej, jakbyśmy wyszły w pośpiechu z domu.

bransoletka damska

Co do biura a co na przyjęcie?

Musimy mieć na uwadze, że nie każdy dodatek będzie tak samo odpowiedni, w zależności od miejsca w jakie się udajemy. O ile okulary będą pasowały do wyjścia na zakupy ze znajomymi, to już te same okulary będą nieodpowiednie do pokazania się w nich biurze. Do biura odpowiednim dodatkiem może być prosty elegancki zegarek lub bransoletka damska. Tego rodzaju biżuteria nie rzuca się w oczy, a jedynie dodaje eleganckiego wykończenia biurowym stylizacjom.

Przygotowując się na wieczorne wyjście możemy pozwolić sobie na nieco bardziej rzucającą się w oczy biżuterię. Pamiętajmy jednak, aby zachować umiar tak, aby to nie akcesoria stały się głównym elementem stroju. Podobnie jak do biura  bardzo dobrze sprawdzą się tutaj piękne bransoletki damskie np. delikatne celebrytki. Zwłaszcza w połączeniu z efektywnymi kolczykami, czy też unikatowym łańcuszkiem .